EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Tigsuplay og 1.0345 nga tubo sa carbon steel sa China
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Walay Tinahi nga mga Tubo nga Asero nga Haluang para sa Caldera, Boiler
tt1
Mga tubo nga EN 10216-2 P235gh nga gihimo sa Womic Steelkay kaylap nga gigamit sa mga aplikasyon nga taas og temperatura sama sa lana ug gas, mga heat exchanger ug mga pressure vessel. Ang EN 10216-2 P235gh Tc2 usa ka carbon alloy steel nga materyal nga normalized. Ang komposisyon sa materyal naghimo niini nga posible nga adunay mas taas nga mekanikal nga mga kabtangan. Ang EN 10216-2 Pipe Dimensions gikan sa 10.2mm hangtod 711mm sa gawas nga diametro. Ang gibag-on sa dingding sa mga tubo gikan sa 1.6mm hangtod 100mm. Ang mga iskedyul gikan sa sch5 hangtod XXS. Ang mas bug-at nga gibag-on sa dingding anaa usab sumala sa mga kinahanglanon sa kustomer. Ang P235gh Steel Pipe nga gihimo sa Womic Steel adunay carbon, silicon, manganese, phosphorus, sulfur, molybdenum, nickel, chromium ug tumbaga sa komposisyon. Ang P235gh Steel Material sa Womic STEEL adunay 360MPa minimum yield strength ug 500MPa minimum tensile strength. Ang materyal nga EN 10216-2 adunay daghang lain-laing grado nga adunay yield strengths gikan sa 300MPa hangtod 630MPa ug minimum tensile strengths gikan sa 40MPa hangtod 830MPa. Ang EN 10216-2 Grade P235gh Alloy Steel Seamless Tubes nga gihimo sa Womic Steel mahimong adunay lain-laing klase sama sa capillary tubes, heat exchanger tubes, cold drawn tubes, hot rolled tubes ug uban pa. Ang paghimo sa mga produkto mahimong pinaagi sa seamless o welded nga paagi. Adunay mga EN 10216-2 P265gh Equivalent grades nga magamit puli sa materyal. Depende sa kinahanglanon ug cost efficiency, ang katumbas nga mga materyales mahimo usab nga magamit. Ang EN 10216-2 P235gh Tc1 gigamit sa lana ug gas, boiler, heat exchangers, power generation ug sa uban pang mga aplikasyon nga taas ang temperatura ug taas ang pressure.